Poznaj nas

DOŚWIADCZENIE

Od ponad 16 lat firma Euromex jest producentem wysokiej klasy opakowań z tworzyw sztucznych HDPE, o nowoczesnym wzornictwie. Nasze bezpośrednie kontakty z wiodącymi firmami europejskimi w zakresie obróbki plastycznej tworzyw sztucznych oraz wzmożona aktywność w dziedzinie poznania nowych trendów technologicznych, zaowocowały sporym doświadczeniem oraz wprowadzonymi udoskonaleniami w procesie przetwarzania tworzyw sztucznych.

NOWOCZESNOŚĆ 

Nasza firma nieprzerwanie modernizuje i udoskonala procesy produkcyjne. Nieodzownym elementem każdej modernizacji jest wprowadzanie nowych technologii. Dzięki współpracy z największymi globalnymi dostawcami maszyn i urządzeń z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, nieustannie wprowadzamy najnowsze rozwiązania. Dzięki temu dajemy gwarancję jakości i terminowości dostaw.

GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI PRODUKTU

Wybierając naszą firmę, decydujesz się na najwyższą jakość oraz profesjonalizm. W pełni kontrolujemy cały proces produkcyjny, od wyboru wysokiej jakości surowców, aż po analizę detali gotowego produktu. Stosowane przez nas rozwiązania technologiczne oraz w pełni wyposażone laboratorium badawcze, w połączeniu z wysoko wykwalifikowaną kadrą, dają nam pewność, że nasze produkty spełnią oczekiwania naszych Klientów oraz Partnerów Biznesowych.

INNOWACYJNY PARK MASZYNOWY

Dysponujemy nowoczesnymi maszynami produkcyjnymi, które zachowują najwyższą jakość, dokładność i precyzję w każdym detalu, wytwarzanych przez nas opakowań z tworzyw sztucznych. Nasz park maszynowy to najnowocześniejsze maszyny Kai –Mei, wyprodukowane w konfiguracji dającej możliwość pełnej wymienności narzędzi formujących. Daje to gwarancję ciągłości produkcji, nawet w przypadku nieokreślonych zdarzeń.

MAGAZYN BUFOROWY

Posiadamy własne magazyny wysokiego składowania. Poprzez indywidualną strategię magazynowania oraz dużą powierzchnię magazynu, wyprodukowane przez nas opakowania przechowywane są w odpowiednich warunkach. Dysponujemy magazynem o powierzchni 16 000 m², dzięki czemu jesteśmy w stanie stworzyć zapas produkowanych opakowań, dający pewność ciągłości dostaw. Oferujemy stworzenie magazynu buforowego w ilości zapewniającej bezpieczeństwo ciągłości produkcyjnej dla naszych Klientów.